Trabzon elektrikçi

Avize Modelleri 2021

2021 salon Avize Modelleri Led Avize Modelleri
Her Dekorasyon Fikrine Uyacak Şık Avize Modelleri Sevinç Aydınlatma’da!

Hepimiz, günümüzün büyük bir çoğunluğu geçirdiğimiz evlerimizin güzel ve şık olmasını isteriz. Özellikle son dönemde sosyal medyanın da etkisiyle evlere ve ev aksesuarlarına gösterilen özen, bir hayli artmış durumda bulunuyor.

Evimizde keyifli anlar geçirmek istediğimizde, sevdiklerimizle olan sohbetlerimizde, loş bir ortamda film izlemek istediğimizde veya hoşumuza giden bir anımızı paylaşmak istediğimizde ışıklandırmanın önemini daha da çok hissediyoruz. Güzel bir ışık, güzel ortamlar ve güzel fotoğraflar da demek aslında 🙂

Avizeler her evin olmazsa olmazı! Odanızın tarzına uyacak bir avize modeli seçtiğinizde mobilyalarınızın, halılarınızın, perdelerinizin hatta duvarlarınızın bile güzelliğini katlamış olacaksınız. Avize konusunda sınırsız seçenek modeli bulunuyor. Evinizin tarzına uyacak renk ve modele karar verdikten sonrası sizin araştırmanıza kalıyor. Aradığınız avize modelini bulduktan sonra kalitesinden de emin olmalısınız. Sevinç Aydınlatma olarak birbirinden farklı modellerimizle önce zevkinize hitap ediyoruz sonrasında da kalite anlayışımızla güvenli bir alışveriş deneyimi yaşamanızı hedefliyoruz.

Avize Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Avize seçimi yaparken, bazı kriterleri atlamazsanız sonrasında pişman olmayacağınız bir karar vermiş olursunuz. Öncelikle seçtiğiniz avize ile ne kadar büyüklükteki bir alanı aydınlatmak istediğinizi belirlemeli ve ona göre seçim yapmalısınız. Eğer alanınız büyükse daha fazla ampüle imkan verecek bir model tercih etmelisiniz. Kullanacağınız lamba tipi de önemli bir kriterdir. Ledli veya ampüllü şeklinde farklı lamba tipleri bulunmaktadır.

Son Dönemin Trendi: Led Avize Çeşitleri

Modern ortamların son dönemde en çok tercih edilen aydınlatma grubu Led Avize modelleridir. Ortamların genel aydınlatmasını sağlarken bunun dışında dekorasyon objesi olarak da sıkça kullanılmaktadırlar. Yemek masasının üstü ve çalışma masalarında kullanılması da oldukça popülerlerdir.

Sevinç Aydınlatma bünyesinde farklı tarzda led avize çeşitlerine ulaşabilirsiniz. Geometrik formda olan Led Avizeler ile ortamın modern havasını güçlendirirken, eğrisel tarzda olanlarla da klasik mekânları daha şık görünüme kavuşturabilirsiniz. Led avize çeşitleri dekoratif görünümleriyle dekorasyonda çok beğenilirken, sağladıkları enerji tasarrufu da tercih edilmelerinde artı özellik oluyor.

Led avize fiyatları her bütçeye uygun seçenekleriyle en sık tercih edilen aydınlatma ürünleri arasında yer alıyor. Birbirinden şık ve kaliteli Led avize modellerine Sevinç Aydınlatma’da sahip olmak için hemen inceleyin!

Yatak Odası Avize Modelleri

Yatak odalarına avize seçimi yaparken odanın genişliği ve yüksekliği önemli bir konudur. Geniş ve yüksek odaları aydınlatmak için büyük avizelere veya birden fazla küçük avizelere ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu konuda dikkatli seçim yapmazsanız odanız kasvetli ve karanlık görünebilir. Yüksekliği fazla olan bir odaya sahipseniz sarkıtlı avize modelleri de kullanabilirsiniz. Oldukça şık bir görüntü sağlayacaktır.

Seçim yapmadan önce yatak odanızın genişliği ve yüksekliğine göre sarkıt ya da birden fazla ışıklandırması olan avizelere ihtiyacınız olup olmadığına karar vermelisiniz. Sonrasında ise odanızın rengi ve tarzına uyum sağlayacak bir model bakmalısınız.

Çocuk Odası Avize Modelleri

Çocuklar zamanlarının büyük bir kısmını odalarında geçirirler. Odalarında oyun oynar, ders çalışırlar. Onlara odalarında zaman geçirirken aydınlık bir ortam sunmak oldukça önemlidir. Psikolojik olarak kasvetli ortamlarda zaman geçirmemeleri için iyi bir aydınlatma tercih edilmelidir. Aynı zamanda odanın renkleri ile uyumlu modeller odayı daha şık gösterecektir. Çocuk odaları daha sevimli ve sportif olduğu için avize seçiminde de çok ağır olmayan sade modelleri kullanabilirsiniz.

Şıklığı Yansıtacak Salon Avize Modelleri

Salonlar evinizin şıklığını gösterme konusunda en ön planda olan odalardır. Misafirlerin ağırlandığı, akşam yemeklerinin yenildiği misafir odaları huzurlu ve şık bir görünüm için yeterli aydınlık olmalıdır. Odanın genişliğine göre sarkıtlı veya düz modeller tercih edilebilir. Oda dar ve genişliği az ise sarkıtlı modeller tercih edilmemelidir. Bu gibi durumda sarkıtlı modeller odayı daha dar göstermeye sebep olduğu gibi aşırı aydınlık göz yorgunluğuna neden olabilir. Ancak oda geniş ve ferahsa aydınlatmanın yeterli olmasına önem vermelisiniz. Dilerseniz birden fazla avize ile dilerseniz sarkıtlı modellerle odanızın aydınlatmasını sağlayabilirsiniz.

Odanız tarz olarak nasılsa avizelerinizin de aynı modelde olması gerekmektedir. Klasik tarza sahip bir salonunuz varsa daha ağır modeller kullanmalısınız. Odanız açık renkler ve doğal tonlarda ise daha minimal ve sade avize modelleri kullanabilirsiniz. Önemli olan zevkinize hitap ederken odanıza da uyum sağlayacak modeller kullanmanızdır.

Avize modellerini düz, sarkıtlı, metal, halatlı, taşlı veya led şeklinde tercih edebilirsiniz. Oldukça fazla çeşitliliğe sahip olan salon avizeleri satışa sunulurken tüm tarzları göz önünde bulundurarak üretilir. Avizelerde kullanılan malzemeler de modelleri gibi değişkenlik gösterebilmektedir.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir