HİZMETLERİMİZ

Trabzon Ortahisar Elektrikçi

Plan Proje Taahhüt İşleri
Elektrik kullanmak isteyen mesken veya iş yerleri bölgesel elektrik işlemleri uygulayan ve yetkili kurumlara müracaat ederek bir takım işlemleri yerine getirmek mecburiyetindedir.
Bu işletmeler plan proje uygulamalarında ve isteklerinde formaliteleri ve elektrik yönetmeliklerini bilen yetkili bir elektrik teknik adamını muhatap kabul eder.
unnamed
Plan Proje Taahhüt İşleri
Elektrik panosu; elektriğin tesisat/binada bulunan sistemlere dağıtımında ve iletiminde kullanılan şalt malzemeleri ve kablolarlar gibi elemanların bir arada bulunduğu kabindir. … Bu panonun içerisinde merkezi otomatik kesici, sigortalar, elektrik sayaçları, merdiven otomatiği, zil trafosu vardır
maxresdefault
Elektrik Panoları
Günümüzde Elektrik Tesisatı, evlerde erkeklerin ellerine elektriğe dair tek bir şey almamalarına rağmen onların en büyük becerisi konumunda olsa da, tesisat yapılacak konumun veya oluşumun temelleri bu tesisata dayanır. Bu oluşum iskelet olarak adlandırılabilir. Çünkü kullandığımız tüm araç-gereç ve malzemeler bu akımla ilişkilendirilmiştir.
Elektrik Tesisatı döşenirken dikkat edilecek hususlara geçmeden önce tesisatta kullanılan malzemelere bir bakalım. Priz, fiş, duy, elektrik düğmesi gibi…
Örneğin Priz; kablolar için bir çıkış hattıdır. Prizlerde kabloların girişini sağlayan çubuklar vardır. Prizi ahşap yüzey üzerine monte edecekseniz ahşap vidalarını seçmeniz gerekmektedir.
elektesisat
Bina Elektrik Tesisatı

Akıllı Ev Sistemleri Ürünlerimiz

Audio Akıllı Ev Sistemleri’nin birbirinden değerli fonksiyon ve faydaları ile tanışmanın simdi tam zamanı.

  • Akıllı Ev Şubeleri
  • Anahtar Arkası Modüller
  • Beyin ve Güç Kaynakları

ÇÖZÜMLERİMİZ

Audio Akıllı Ev Sistemini Keşfedin

Audio, geleceği şekillendiren teknolojilere yaptığı yatırımlarla Türkiye’yi en yeni bina iletişim sistemleriyle tanıştırmaya devam ediyor. Yeni nesil evlerin vazgeçilmezi haline gelirken, değerine değer katan Audio Akıllı Ev Sistemleri; evinizin ve sevdiklerinizin güvenliğini kontrol altına almanızı sağlıyor.

Villa Çözümleri

Villa tipi konutlarda  Audio tarafından tasarlanan görüntülü sistemler ve akıllı ürünler ile ailenize daha rahat, konforlu ve güvenli akıllı bir yaşam sağlayabilirsiniz.

Site-Apartman Çözümleri

Site veya Apartman gibi yerleşim yerlerinde yenilikçi, teknolojik ve estetik tasarım sahibi akıllı ev ve görüntülü diafonlar ile hayatı daha basit ve daha güvenli hale getirebilirsiniz.

Rezidans Çözümleri

Rezidans Tipi konutlarda yenilikçi, teknolojik ve estetik tasarım sahibi akıllı ev ve görüntülü diafonlar ile hayatı daha basit ve daha güvenli hale getirebilirsiniz.

Aydınlatma Sistemleri Kurulumu ve Montajı
Aydınlatma sistemleri nin değişik işlevdeki binalar ya da çevrelerde farklı amaçlarla kurulduğunu da görmekteyiz. Eğitim yapıları, sağlık tesisleri, lokantalar, mağazalar, alış-veriş merkezleri, spor tesisleri, kültür-sanat merkezleri, endüstri tesisleri, ticari yapılar, büro binaları, dini yapılar, konutlar, turizm yapıları, tarihi yapılar,park ve bahçeler, yollar, tüneller, v.b. gibi, her gün bir ya da bir kaçında yaşamımızı sürdürdüğümüz yapma çevrelerde, farklı eylem türlerine bağlı, farklı görsel gereksinmelerimiz söz konusu olmaktadır.
Firmamız Trabzon , Samsun bölgesinde aydınlatma sistemleri kurulumu ve montajı konusunda birçok projeye imza atmıştır.
led
Aydınlatma Sistemleri Kurulumu
Ortahisar Elektrikçi